• Продажбата
  • Ново
KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло Рака За КИА РИО Hatchback (2011 Наваму) 280mm Автоматски Бришачи Сечилото
zoom_in

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло Рака За КИА РИО Hatchback (2011 Наваму) 280mm Автоматски Бришачи Сечилото

DEN 337.00 379.20

Износ
check Во продавницата.


KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло Рака За КИА РИО Hatchback (2011 Наваму) 280mm Автоматски Бришачи Сечилото
Ве молиме Кликнете на линкот Подолу за КИА РИО пред стакло :

Објектот Должина:
Single rear wiper, Single wiper arm, 1 Set
Објектот Тежина:
0g
Рио-Година:
2012,2015,2013,2016,2011,2014
Специјални Функции:
HD чисти
Објектот Ширина:
0cm
Материјал Тип:
ABS+Гума
Година:
2017Year
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Kia Модел:
Рио
Име На Модел:
КА-QYH-12
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
KAWOO
Автомобил Направи:
За Киа Рио

Им се допаѓа и на купувачите..