• Продажбата
  • Ново
Wiper Ножеви За Ауди А3 8P 2005 2006 2007-2012 Предниот И Задниот дел од Силиконска Гума ветробранското стакло Шофершајбната Стакло Авто Автомобил Додатоци
zoom_in

Wiper Ножеви За Ауди А3 8P 2005 2006 2007-2012 Предниот И Задниот дел од Силиконска Гума ветробранското стакло Шофершајбната Стакло Авто Автомобил Додатоци

DEN 662.00 959.52

Износ
check Во продавницата.


За Ауди А3 8 P 2005-2012
Возачот Големина : 24 инчи(60cm)
Патникот Големина : 19 инчи(47.5 см)
Задните Wiper Големина на Ножот : 13 инчи(32.5 см )
Функција
Висок квалитет wiper ножеви со долгата употреба живот
PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста
Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .
Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .
100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршено
1.Времето за испорака е познат како belo w
Земја
Прибл.Време на испорака сад 8-15 работни дена Велика Британија/Австралија
10-21 работни дена Канада/Европа/Русија/Шпанија Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија/Блискиот Исток
Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил/Јужна Америка Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција
2. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .

3. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.
4. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Отворен спор не е најдобар начин да се справи со проблемот.Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Објектот Должина:
Front Wiper, Front and Rear Wiper
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
19inch
Материјал Тип:
PBT Пластични Суровини, Природна Гума
А3-Година:
2010,2005,2009,2008,2011,2007,2012,2006
Име На Модел:
24+19
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Бренд Име:
Mikkuppa
Објектот Ширина:
24inch
Година:
2016Year
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Audi Модел:
A3
Модел, Име:
CPB1/D1-33
Количина:
Комбо/Пар
Квалитет:
Висок квалитет
Година:
2005-2012
автомобил се направи:
За Ауди А3 8P
Задните Wiper Големина На Ножот:
13
Пред Wiper Големина На Ножот:
24+19

Им се допаѓа и на купувачите..