• Продажбата
  • Ново
Пластични Мали Ветерници tricycle Шарени Декорација DIY Градинка Децата цртан филм играчки, Подароци
zoom_in

Пластични Мали Ветерници tricycle Шарени Декорација DIY Градинка Децата цртан филм играчки, Подароци

DEN 684.00 911.52

Износ
check Во продавницата.


Пластични Мали Ветерници tricycle Шарени Декорација DIY Градинка Децата цртан филм играчки, Подароци Име на Производ : Мали ветерници Големина : 15 * е 36,5 cm Род дијаметар : 0.8 см Должина ненамерно самоповредување, додека 28.2 cm (пол е Подебел издолжени модели) Ветерници дијаметар 15 CM Материјал : Пластични Опис : Ветерници ќе треба да се инсталира свои, со цел да се остава остава еден по Еден да се носат

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Број На Модел На:
-
Бренд Име:
SZJUYI
Тип На Објект:
Еден
Материјал:
Пластични

Им се допаѓа и на купувачите..