• Ново
10(25cm) Вештачко Цвеќе Топката Свила Роуз Свадба Бакнување Топки Pomander Партија Centerpieces Декорација Бесплатна Испорака
zoom_in

10(25cm) Вештачко Цвеќе Топката Свила Роуз Свадба Бакнување Топки Pomander Партија Centerpieces Декорација Бесплатна Испорака

DEN 1536.00

Износ
check Во продавницата.


Опис
100% Сосема нов,не се користи
Материјали : Свила видов +пластика
Големина : околу 25 cm/ 10 инчи во дијаметар( Грешка 1-3cm )
Боја : Црвена/розова боја/бела/ВИОЛЕТОВА/жолта и сл
Одговара за Свадба и нова година .празнична Божиќ декорација
Применливи Центар,Училиште ,бар, дневна соба и сл оркестарот
Ве молиме кажете ни бојата што сакате кога ќе цел,или ние ќе ги испрати случаен!!
други големина : 15cm/20cm/25cm/40cm/50cm/60см
Ако сакате да го нарачате.ве молиме контактирајте со нас !

Големина:
10 inch, 8 inch, 6 inch
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
8
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет

Им се допаѓа и на купувачите..