• Продажбата
  • Ново
JQORG 50pcs/многу 9G Краци 3,5 мм Дијаметар на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал Мотоцикл Краци Директно се Повлече Еднакви Дијаметар 9K Краци
zoom_in

JQORG 50pcs/многу 9G Краци 3,5 мм Дијаметар на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал Мотоцикл Краци Директно се Повлече Еднакви Дијаметар 9K Краци

DEN 1806.00 1900.80

Износ
check Во продавницата.


Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
Структура : прави се повлече, Еднакви дијаметар, цилиндар
Боја : осветлување sliver
Површина : полирање 8-10 часа
Дијаметар : 3.47 mm
Натпреварот брадавица : месинг брадавица
Брадавица должина : 16mm
Брадавица материјал : месинг
Продажба единица : 50pcs краци+брадавиците за 1 многу
Должина прилагодите : на 60-350mm спектар било должината може да се направи,ве молиме оставете должина под цел порака !

боја:
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
JQORG
Должина (mm):
151 - 250mm
боја:
Осветлување sliver
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Структура:
директно се повлече
Натпреварот брадавиците:
дувачкиот брадавица
Дијаметар:
3.5 mm (лице мерка 3.47 mm)
Должина Прилагодите:
во 60mm-350mm спектар било должина
ПОВРШИНА:
Полирање 8-10hours
Продажба единица:
50pcs краци+брадавиците за 1 многу
Брадавица должина:
16mm
Примена:
мотоцикл

Им се допаѓа и на купувачите..