• Продажбата
  • Ново
Топла Продажба Велосипед возење Велосипед Пијат Вода Првенство Кафез Носителот MTB Шише Менгеме Клип Handlebar Заградата Планината Нови
zoom_in

Топла Продажба Велосипед возење Велосипед Пијат Вода Првенство Кафез Носителот MTB Шише Менгеме Клип Handlebar Заградата Планината Нови

DEN 67.00 84.00

Износ
check Во продавницата.


Карактеристики :
Погоден за шише за вода кафез,Може да се вклопи во повеќето шише за вода на носителот
За велосипеди без вода шише заграда-на
Ви овозможува да прикачите шише за вода кафези на рамка за велосипед
Погоден за повеќето патот велосипеди и планински велосипеди
Спецификации :
Боја : Црна + сребрена
Одговара на прачка со дијаметар од 2.0 cm да 2.4 cm/ 0.8 во 0.95 во
Растојанието помеѓу два света дупки : 6.3 cm/ 2.5 во
1 x Менгеме на Шише за Вода Држачот за Монтирање

Тежина (g):
Помалку од 75g
Број На Модел На:
90908
Бренд Име:
ROBESBON
Големина:
85.00*42.00*17.00mm
боја:
Црна и сребрена
погоден:
повеќето шише за вода на носителот

Им се допаѓа и на купувачите..