• Продажбата
  • Ново
НЕМА ЛОГО на Карбонски Влакна 3K сјајни MTB Велосипед Шише за Вода Носителот Кафез Велосипед Додатоци Јаглерод Шише Кафез 2 парчиња/Многу Испрати завртки
zoom_in

НЕМА ЛОГО на Карбонски Влакна 3K сјајни MTB Велосипед Шише за Вода Носителот Кафез Велосипед Додатоци Јаглерод Шише Кафез 2 парчиња/Многу Испрати завртки

DEN 977.00 1098.24

Износ
check Во продавницата.

.
Јаглерод Влакна композитни изградба
Засилен кочница лост зони
3 K јаглерод ткаат Материјал : Целосна Јаглерод Fibe(T700 карбонски влакна Боја : Црна Ткаат : 3 K Крај : сјајни Велосипед Тип : планински велосипед/Патот Велосипед 1 години квалитет guarante Помина Европа Sandards и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди. .
1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или М ediation ќе биде процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не't сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3.Ние ја прогласи вистинска вредност и име, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.

Број На Модел На:
TOSEEK
Тежина (g):
4U (80-84g)
Бренд Име:
PuraRaza
Тежина (g):
4U (80-84g)
Материјал:
Целосна јаглерод влакна
Главната боја:
како што се слики
осум:
околу 23g/еез
велосипед тип :
планина / патот велосипед
Заврши:
Сјајни

Им се допаѓа и на купувачите..