• Продажбата
  • Ново
Новиот дизајн на патот седло планински велосипед велосипед седло велосипед седиште boby геометрија со СТП кожа ЕВА и титаниум тркалезна лак
zoom_in

Новиот дизајн на патот седло планински велосипед велосипед седло велосипед седиште boby геометрија со СТП кожа ЕВА и титаниум тркалезна лак

DEN 1495.00 1680.00

Износ
check Во продавницата.


Бренд : TOSEEK
материјал : кожа(100% стп +ЕВА)
големина : 143mm * 271mm
Тежина : околу 230g
патеки : титаниум тркалезна лак
Одговара за mtb и патот велосипед .

боја:
Бела, Црна
Употреба:
Патот Велосипеди
is_customized:
Yes
корисникот:
Мажи
Број На Модел На:
TS0602
Школка Материјал:
кожа
Бренд Име:
FCFB
Големина:
143mm * 271mm
категорија:
Пред Седиштето Мат

Им се допаѓа и на купувачите..