• Продажбата
  • Ново
2017 3K карбонски влакна патот велосипед Седиште Пост планински Велосипед Seatpost MTB велосипед Делови 27.2/30.8 / 31.6*350/400mm мат или сјајна
zoom_in

2017 3K карбонски влакна патот велосипед Седиште Пост планински Велосипед Seatpost MTB велосипед Делови 27.2/30.8 / 31.6*350/400mm мат или сјајна

DEN 1037.00 1152.00

Износ
check Во продавницата.

Боја : мат или сјајна Калибар : 27.2/30.8/31.6 мм Должина : 350mm/400mm Тежина : околу 210g+/-15g Материјал : Јаглерод Влакна +алуминиумски менгеме Изглед : 3 K јаглерод крај : мат или сјајна 1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3.Ние ја прогласи вистинска вредност и име, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш.

Дијаметар:
30.9 - 32.0 mm
Должина (mm):
250 - 400mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
Бренд Име:
FCFB

Им се допаѓа и на купувачите..