• Продажбата
  • Ново
2017 EC90 3K Карбонски влакна mtb велосипед седиште пост 31.6 mm патот велосипед seatpost 27.2 MM јаглерод велосипедизам делови форумот 5mm или 25mm
zoom_in

2017 EC90 3K Карбонски влакна mtb велосипед седиште пост 31.6 mm патот велосипед seatpost 27.2 MM јаглерод велосипедизам делови форумот 5mm или 25mm

DEN 1420.00 1578.24

Износ
check Во продавницата.


Јаглерод seatpost 31.6 велосипед seatpost јаглерод 27.2 за mtb седиште пост велосипед додатоци Бренд : EC90 Материјал : Toray T800 карбонски влакна + Алуминиумски менгеме Големина на : 27.2 / 30.8 / 31.6 мм Должина : 400 мм (ако сакате 350mm,ве молиме оставете messgae за нас) Агол : 5 / 25 Предмет : mtb велосипед / патот велосипед / виткање велосипед тежина : околу 180+/-15g на seatpost менгеме може да се користи на овална или круг железница . 1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3.Ние ја прогласи вистинска вредност и име, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.

Дијаметар:
30.9 - 32.0 mm
Должина (mm):
250 - 400mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
Бренд Име:
FCFB

Им се допаѓа и на купувачите..