• Продажбата
  • Ново
година Велосипедизам UD Мат Карбонски Влакна Планина Патот Велосипед Seatpost 27.2 mm Јаглерод Велосипед Seatpost 31.6 mm MTB Седиште Пост 350 400mm
zoom_in

година Велосипедизам UD Мат Карбонски Влакна Планина Патот Велосипед Seatpost 27.2 mm Јаглерод Велосипед Seatpost 31.6 mm MTB Седиште Пост 350 400mm

DEN 1404.00 1577.76

Износ
check Во продавницата.


UD јаглерод ткаат
Заврши Боја : Мат Материјал : 100% T800 Целосна Карбонски Влакна Големина на : 27.2/30.8//31.6 мм Должина : 350mm или 400mm Главната Боја : UD Црна Офсет : 5mm/25мм Тежина : околу 215+/-20g (27.2 mm) Велосипед Тип : Патот велосипед/Планински Велосипеди Една година гаранција за квалитет
1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3.Ние ја прогласи вистинска вредност и име, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.

Дијаметар:
30.9 - 32.0 mm
Должина (mm):
250 - 400mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
Бренд Име:
FCFB

Им се допаѓа и на купувачите..