• Продажбата
  • Ново
KINGBIKE Windbreaker Дише Брзо Сува Велосипедизам Џерси Ultralight Велосипед Јакна Велосипед УВ Заштита од Сонце Облека Ropa Ciclismo
zoom_in

KINGBIKE Windbreaker Дише Брзо Сува Велосипедизам Џерси Ultralight Велосипед Јакна Велосипед УВ Заштита од Сонце Облека Ropa Ciclismo

DEN 869.00 1424.64

Износ
check Во продавницата.


KINGBIKE Windbreaker Дише Брзо Сува Велосипедизам Џерси Ultralight Велосипед Јакна Велосипед УВ Заштита од Сонце Облека Ropa Ciclismo
Име на производ : велосипедизам windbreaker
боја : роуз/бела/зелена/сина
големина : S/M/L/XL/XXL/XXXL
Ткаенини : windproof / водоотпорен
категорија : велосипедизам Сончање облека
Применливи палета / функција : велосипед, планински велосипед возење, пешачење, висока температура патување, отворено фотографија, излети, рекреативен риболов, качување и други спортови на отворено
Детали
ЗАБЕЛЕШКА : да се Спречат Мали дожд,Не ги спречува Голем Дожд.На облека е многу мека.На Мантил се стврднат.
Детали за производот
20 DSoft ткаенина,Лесно да се прифати,Погодно за патување
Производ во боја на екранот
Сина
Зелена
Трендафил
Бела
Модел екранот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Анти-пот,Дише,Анти-Смалуваат,Брз Сува
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Патент Должина:
Целосна Патент
Број На Модел На:
616A
Материјал:
Најлон,Ацетат,Spandex
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
КРАЛОТ ВЕЛОСИПЕД
is_customized:
Yes
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Име на производ:
велосипедизам windbreaker
Производ 1:
Велосипедизам Дресови
боја:
бела/сино/роуз/зелена
Големина:
S/M/L/XL/XXL/XXXL
Пол:
Мажите и жените
категорија:
велосипедизам Сончање облека/
Ткаенини:
windproof / водоотпорен

Им се допаѓа и на купувачите..