• Продажбата
  • Ново
KIDITOKT Скелет Печатење Велосипедизам Џерси Ракави 208 Про Мажите Велосипед Облека Лето Мажите Брз Сува Полиестер Sportwear Вест
zoom_in

KIDITOKT Скелет Печатење Велосипедизам Џерси Ракави 208 Про Мажите Велосипед Облека Лето Мажите Брз Сува Полиестер Sportwear Вест

DEN 702.00 1002.72

Износ
check Во продавницата.


KIDITOKT Скелет Печатење Велосипедизам Џерси Ракави 208 Про Мажите Велосипед Облека Лето Мажите Брз Сува Полиестер Sportwear Вест
Карактеристики :
1. Материјал : Џерси 100% Полиестер
2. Дише PN Решетката Ткаенина дизајн на дрес со добра функција за одржување на сушење и ладење
3. 3 Џеб на задната страна на џерси, погодност за вршење на вашите лични работи кога велосипедизам
4. Coolmax Lycra ткаенина оптимизира се вклопуваат со неговите maxmized водат
5. Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа, брз-сува функција и да се чувствувате поудобно.
Пакет Се Вклучени :
1 x Велосипедизам џерси

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Анти-пот,Анти-Pilling,Windproof,Дише,Анти-Смалуваат,Џебови,Брзо Сува,Анти-Навремено
Број На Модел На:
Нови
Сезоната:
Лето,На Пролет
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
KIDITOKT
боја:
бело/црвено/зелена
Големина:
XXS/XS/S/M/L/XL/XXL/XXXL/4XL
Место на Потекло:
CN

Им се допаѓа и на купувачите..