• Продажбата
  • Ново
Облека де соаре 2018 Чај-Должина на тенка Линија вечер Фустан тост церемонијалниот партија се облекуваат vestido де феста пром фустани 3 бои
zoom_in

Облека де соаре 2018 Чај-Должина на тенка Линија вечер Фустан тост церемонијалниот партија се облекуваат vestido де феста пром фустани 3 бои

DEN 2645.00 2875.20

Износ
check Во продавницата.


Големина На Табелата
Забелешки :
1,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2, ве Молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.
3, на Овој оглас е за еден фустан само, други додатоци (ако има) не се вклучени.
Напомена : Ова е фустан мерки, а не на телото.
Ние ви препорачуваме да се измери вашиот секојдневен се облекуваат и да се споредат со нашите мерења да го избере најдобриот големина!
Овој фустан може да се прилагодите, но треба да се зголеми трошоците $6, Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање. големина информации : биста,половината,колковите и висина со чевли.
Модел Шоу
Пратката Повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на 1-7working дена (во зависност од вашата цел е количество) Ние само брод вашата потврди адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број е точен, пред купување на Превозот нормално трае 7 до 21 работни дена. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели, а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како "подарок", со ниска вредност
Враќање & Exchange Сите предмети во рок од еден месец гаранција за размена.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Фустани Должина:
Чај-Должина
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Чипка,Цвеќиња
Sleeve Должина(cm):
Краток
Воз:
Никој
Број На Модел На:
L161020A
Половината:
Природни
Материјал:
Spandex,Памук
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
Палачинка
Бренд Име:
Mengsutang
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Моден Елемент:
Цветни Печатење
Силуета:
А-Линија

Им се допаѓа и на купувачите..