• Продажбата
  • Ново
Долго Вистински Домот Вечер Фустан 2018 Жените Партија Вечер Фустани Caftan Marocaine 2017
zoom_in

Долго Вистински Домот Вечер Фустан 2018 Жените Партија Вечер Фустани Caftan Marocaine 2017

DEN 5832.00 6480.00

Износ
check Во продавницата.


Custome-направи мерење на настава :

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
Ангел Novias
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Appliques,Beading,Чипка
Воз:
Понесете Воз
Ткаенина Тип:
Чипка
Моден Елемент:
Илузија
Број На Модел На:
вечер фустан 2017
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија

Им се допаѓа и на купувачите..