• Ново
Нова Веб Камерата За Lenovo IdeaPad Z380 Z480 Z580 Серија, AI01T1GY000
zoom_in

Нова Веб Камерата За Lenovo IdeaPad Z380 Z480 Z580 Серија, AI01T1GY000

DEN 432.00

Износ
check Во продавницата.


Детали за производот :
Име на производ : веб Камера
Дел број # : 19 N1 T1 GYVM2 H AI01 T1 GY000 29 BC02 KD 29 BC0 HBU...B16139531244 B1613953124 AI016121000
Состојба : Нова
Гаранција : 60-денови
Производ компатибилен : Z380 Z480 Z580 Серија
Пакетот вклучува : 1pc на Модулот на Камерата
Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.
Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Ракувањето Со
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму.
2.Товарни е евтин ,ние можеме да брод од Сингапур Пост. DHL, ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .
Nont : превозот од Сингапур Пост многу бавно . ако ви треба превозот брзо Ние, исто така, може да обезбеди Изрази,како што се Fedex,DHL,EMS,обично 3-7days за повеќето земјата.Ако ви треба Брз превозот,контактирајте со нас.
3.Ние обично ја пратите пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост. ние ќе го испратите на следење на број по испрати,повеќето земја ќе пристигне парцела во 12-35 работни дена.
Повратни информации
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.

Бренд Име:
KHY
Max. Резолуција:
800x600
Интерфејс Тип:
ieee
Број На Модел На:
Z580
сензор на слика:
ccd
Пиксели:
≤ 1 Мега
Пакет:
No
Авто Фокус:
No

Им се допаѓа и на купувачите..