• Продажбата
  • Ново
HuiER Воланот Покрие Рефлексивни Движењето 3 Бои Против пролизгување За 38CM Автомобил Стил Волан-тркала Автомобил-опфаќа Бесплатен Превозот
zoom_in

HuiER Воланот Покрие Рефлексивни Движењето 3 Бои Против пролизгување За 38CM Автомобил Стил Волан-тркала Автомобил-опфаќа Бесплатен Превозот

DEN 445.00 618.24

Износ
check Во продавницата.


Hui ER Рефлексивни Движење Дијамант Воланот Покрие 3 Бои Против пролизгување За 38 CM Автомобил Стил Волан-тркала Автомобил-опфаќа Бесплатен Превозот со продаваат на мало Пакет
Опис : 1. Име : Hui ER Автомобил Воланот Покрива 60 2. Бои : Црвена,Сина,Жолта 3. Тежина : 300g 4. Автомобил Направи : Универзална Вклопат За Повеќето Автомобили, Комбиња, Камиони И Спортски Автомобили 5. Појавување на Воланот Дијаметар : 14.2" (36 CM) да 14.96" (38 CM)(Одговара на Повеќето Стандардни Волан Тркала ) од 6. Користење Сезона : Четири Сезони Карактеристики : 1. Пропадна-доказ со мешавина на едноставен. 2. Масажа на дланката за ублажување на диск замор. 3. Нема нарушување, Не исчезнат и Нема проблем под екстремни температури. 4. Лесна инсталација за да ги собере до 14.96" (38 CM) воланот. Пакет Се Вклучени : 1 * Hui ER Автомобил Воланот Покрие Забелешка : 1. 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инч. 2. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. 3. Производот е релативно компактен, треба да се инсталира на хард.

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Ширина:
38cm
Објектот Дијаметар:
38cm
Објектот Висина:
6cm
Материјал Тип:
Микро Влакна Leathe
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
300g
Специјални Функции:
Моден;Удобно;Не се Лизга;отпорни на Абење
Бренд Име:
HuiER
Име На Модел:
Автомобил Воланот Cover60
Објектот Должина:
38cm
Појавување На Воланот Дијаметар:
14.2 (36CM) да 14.96 (38CM)(Одговара на Повеќето Стандардни Волан Тркала )
Користење на сезоната:
Четири Сезони
Одговара for1:
за BMW, за ФОЛКСВАГЕН, за Benz,за Buick,за Форд
Одговара for2:
за Peugeot,за Toyota,за Mazda,за Kia
Одговара for3:
за Volvo,за Citroen,за Chevrolet итн.
боја:
црвена,сина,жолта

Им се допаѓа и на купувачите..