• Продажбата
  • Ново
MEWANT Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Peugeot 206 2003-2006
zoom_in

MEWANT Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Peugeot 206 2003-2006

DEN 1036.00 1151.52

Износ
check Во продавницата.


Погоден автомобил модели : за Peugeot 206 2003-2006
Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа)
Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме!
Забелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во
сликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,ако постои
каква било разлика,тоа нема да одговара!)

Боја Име:
Црвен Конец, Црн Конец, Бел Конец, Сива Конец, Зелен Гајтан, Жолта Гајтан, Црвена Сина Тема, Темно Сината Нишка
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Материјал Тип:
Микро Влакна Кожа
Објектот Дијаметар:
38cm
Бренд Име:
Mewant
Име На Модел:
за Peugeot 206 2003-2006
Објектот Висина:
6cm
Објектот Тежина:
0.32kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Специјални Функции:
се чувствуваат удобно
Објектот Должина:
21cm

Им се допаѓа и на купувачите..