• Продажбата
  • Ново
Гравирање Пенкало за scrapbooking алатки Канцелариски DIY Engrave тоа Електрични Резба Пенкало Машина Graver Алатка Engraver
zoom_in

Гравирање Пенкало за scrapbooking алатки Канцелариски DIY Engrave тоа Електрични Резба Пенкало Машина Graver Алатка Engraver

DEN 205.00 341.76

Износ
check Во продавницата.


Функција :
Инспирација : DIY engrave.
Боја : 1 бои.
Тело Материјал : ПП Пластика, безбеден за човековото тело.
Големина : 17*3cm.
Тежина : 105g.
Функција : DIY tools / Канцелариски / Хоби нож / Подарок.
Совет :
1. Брзо и лесно да се engrave нешто, го персонализирате на вашите вредности. Совршен за : Метал / Челик / Дрво / Електроника / Скапоцености / колекционерски предмети / Компјутери.
2. Таа се напојува со 2 парчиња АА батерија (не се вклучени во пакет), ве Молиме intall на батерии кога ќе ја доби пакет.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница, се Надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.
Превозот :
·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса;
·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата;
·Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS/FEDEX/DHL/EMS,и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас;
·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест;
·Треба да проверите објект кога објектот доставени,ако се оштетени,ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш,ние ќе испрати сте нов доколку е потребно,ова е многу ценета.
Гаранција :
·Доаѓа со 5 години производство гаранција;
·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по овој производ е дадено;
·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Контакт со нас на :
·Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО;
·Ние ќе одговориме на вашите прашања, via e-mail,ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.

Тип:
Уметноста Маркер
Печат:
No
Пакување:
Лабава
Бренд Име:
PHANTACI
Број На Модел На:
BM008
Erasable Или Не:
No
Квантитет На Пакет:
еден
Боја Количина:
еден

Им се допаѓа и на купувачите..