• Продажбата
  • Ново
2017 LONGBO Луксузни Кварц се Види Мода Обичните Кожа за на Рака Часовници Мажи Жени Неколку Гледајте Спортови Аналогни рачен часовник Подарок 80260
zoom_in

2017 LONGBO Луксузни Кварц се Види Мода Обичните Кожа за на Рака Часовници Мажи Жени Неколку Гледајте Спортови Аналогни рачен часовник Подарок 80260

DEN 493.00 547.68

Износ
check Во продавницата.


Спецификации : [100% Сосема Нов & Висок Квалитет, Фабрика Штекер]
Стил : Мода, Одмор, Парови Часовници
Карактеристики : Водоотпорен
Dial Прозорец Материјал : Минерално Стакло
Случај Материјал : Алуминиумски
Dial Материјал : Месинг
Случај Облик : Тркалезна
Тока Тип : Тока
Движење : Јапонија Кварц Движење
Бендот Материјал : Кожа
Водоотпорен : 3 ATM/3 BAR
Случај Дијаметар (М) : 39mm/1.5'' (Прибл.) (F) : 28mm/1.1'' (Прибл.)
Случај Дебелина : 8mm/0.3'' (Прибл.)
Бендот Ширина (М) : 19.5 mm/0.8'' (Прибл.) (F) : 13.5 mm/0.5'' (Прибл.)
Бендот Должина (M) : 24cm/9.4'' (Прибл.) (F) : 21cm/8.3'' (Прибл.)
Нето Тежина (М) : 38g (F) : 22g
Модел No : 80260
Пакетот Вклучува :
1 x Зглоб Види + Гаранција Картичка
Производствените Процеси, најчесто поставувани ПРАШАЊА Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост/ HK пост.
* Ние исто така може да организира пратка од UPS-от/DHL/ФЕДЕКС/EMS ако ви треба добра итна. Но испорака полнење треба да биде дадена од страна на вашата страна. Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел.
* Објектите се одликува со пластична кеса и плик торба. Ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS, ве молиме овозможи 5-25 дена да се постигне.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние'll прогласи како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.

Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Ширина:
19.5 mm
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Dial Дијаметар:
39mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Бренд Име:
LONGBO
Број На Модел На:
80260
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
8мм
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг

Им се допаѓа и на купувачите..