• Ново
бесплатен превозот Алуминиум Легура Двоен Монитор Носителот Целост Предлогот Следи Планината Рака Стојат База ОП-4
zoom_in

бесплатен превозот Алуминиум Легура Двоен Монитор Носителот Целост Предлогот Следи Планината Рака Стојат База ОП-4

DEN 4080.00

Износ
check Во продавницата.

VP-ОА-4 Алуминиумски Легури Двоен LCD Монитор Носителот Целост Предлогот Следи Стојат База
Двоен монитор стојат дозволува два екрани до 23" во големина за да се монтира на било портрет или пејзаж позиција со двете глави има казна висина на вредноста, да се обезбеди дека дури две различни големина следи екрани може да биде инсталиран и совршено подреден во средина.
Применливи на двоен LCD екрани до 23inch Алуминиум материјал Монитори може да биде независно ротира Внатрешни кабел за управување за да се скрие кабли во мониторот ar
Модел Бр. : VP-ОА-4 Двоен LCD Рака Планината Материјал : Алуминиум легура, ABS Предложи големина на екран : во рамките на 23" LCD Екран Max. Вчитување : 7kgs VESA : 75*75mm/ 100*100 Инсталација начини : десктоп стегање, grommet монтажа

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
VP-ОА-4
Бренд Име:
dsupport

Им се допаѓа и на купувачите..