• Продажбата
  • Ново
8 Инчен Бања Голем Круг за Заштеда на Вода Туш Врвот Спреј Млазницата Сурова Дупка ABS Пластика тушеви Хром Позлатен
zoom_in

8 Инчен Бања Голем Круг за Заштеда на Вода Туш Врвот Спреј Млазницата Сурова Дупка ABS Пластика тушеви Хром Позлатен

DEN 535.00 906.24

Износ
check Во продавницата.


Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавница
Откако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Вип Клиенти
(1) Ако Додадете нашата продавница да ја Вашата favorate store (Производ Опис на левата ќе видите)
Ќе добиете Еден Бесплатен Дар , испрати со вашата нарачка!
(2) Ние ќе ви испратиме 2 Забава во вашиот профил
ќе добиете Вип попуст на цената од другите во следните наредби!
(3) Повеќе предмети еднаш испратите ќе ја испрати на ВИП клиенти и нудат ВИП Цена .
(4) Ако споделувате со нашите предмети или продавница на СНС сајт
како : VK,Facebook, Pinterest , Твитер, Скопје..
и испрати линк до нас, ние ќе ви испрати Еден Бесплатен Објект во нашата продавница
********************************************************************************************
8 Инчен Бања Голем Круг за Заштеда на Вода Туш Врвот Спреј Млазницата Сурова Дупка ABS Пластика тушеви Хром Позлатен

Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Површина По Завршувањето:
Хром
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Стил:
Една Глава
Материјал:
ABS Пластика
Бренд Име:
Vidric
Тип:
Фиксна Rotatable Тип
Додатоци:
Тушеви
Обликот:
Круг
Туш форма:
Круг
Број На Модел На:
ZY850
Туш Главата Функција:
Врнежи Од Дожд Туш Глави
Употреба во :
Бања
Материјал:
ABS Пластика
Стил:
Хром Позлатен

Им се допаѓа и на купувачите..