• Продажбата
  • Ново
2 парчиња/многу chromed туш rdaio говорникот & туш издувните фан опфаќа кабината додатоци
zoom_in

2 парчиња/многу chromed туш rdaio говорникот & туш издувните фан опфаќа кабината додатоци

DEN 394.00 474.24

Износ
check Во продавницата.


Рамка Материјал:
Алуминиум Легура
Туш Лента:
Вклучени
Рамка Површина По Завршувањето:
Electroplate
Бренд Име:
VAGSURE
Стакло Дебелина:
6mm
Отворен Стил:
Лизгање
Материјал:
Стакло
Тип:
Туш Кабини
Фах Форма:
Круг
Фах Материјал:
Акрилик
Обликот:
ЛАК
Додатоци:
Туш Лента
Рамка Стил:
Со Рамка
Број На Модел На:
SP115
Внатрешни Пареа:
Yes
Објектот:
туш говорникот & фан маска
Примена:
говорник и издувните фан
Материјал:
Пластични
Обликот:
Круг
третман:
chromed
Функција:
Водоотпорен

Им се допаѓа и на купувачите..