• Ново
НОВИ ВИСТИНСКИ GT1549S 808850-5 CN1-6K682-АД Турбо Турбополнач за JIANGLING JMC СВЕТЛИНА КАМИОН JX493ZQ ЗА 2,8 L Дизел 72KW
zoom_in

НОВИ ВИСТИНСКИ GT1549S 808850-5 CN1-6K682-АД Турбо Турбополнач за JIANGLING JMC СВЕТЛИНА КАМИОН JX493ZQ ЗА 2,8 L Дизел 72KW

DEN 19199.52

Износ
check Во продавницата.


НОВИ ВИСТИНСКИ ГАРЕТ GT1549 S 808850-5 CN1-6 K682-АД Турбо Турбополнач за JIANGLING JMC
СВЕТЛИНАТА КАМИОН JX493 ZQ ЗА 2,8 L Дизел 72 KW
Турбо модел : GT1549 S Дел Бр. : 808850-0005/5005 S ОЕМ Бр. : CN1-6 K682-АД Ладење тип : Масло за подмачкување САМО Дел услов : Brand new Гаранција : 6 месеци Производителот : Honeywell ГАРЕТ ШАНГАЈ-CN(ГАРЕТ ШАНГАЈ ФАБРИКА ВО КИНА) за Апликација : Jiangling(JMC) светло камион,ги собереш,Моторот : JX493 ZQ 2.8 TD Дизел 72 KW; Бруто тежина : 7 KG ЗАБЕЛЕШКА : 1.Дихтунзи поставува придружува со турбополнач БЕСПЛАТНО!!! 2.ГАРЕТ вистински картон пакет(заменет од страна на неутрален пакет за безбедност проверка). 3.Усвојување на анти-Пиратерија код техника.(Стружење анти-фалсификувањето слој да се провери нејзината автентичност со повик 400-8881-861).
-

Специјални Функции:
Никој
Родео-Година:
1999,1998,2000
Објектот Ширина:
22CM
Другиот Дел Број:
Никој
За Возило Брендови/Модел:
Isuzu
Објектот Должина:
26CM
Објектот Тежина:
7KG
Поставување на Возило:
ПРЕД
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Висина:
23CM
Производителот Дел Број:
808850-0005/5005S
Осветленост Дел Број:
CN1-6K682-АД
Моделот На Isuzu:
Родео
Материјал Тип:
Железо
Бренд Име:
Кралот Turbo
Апликативен мотор:
JX493ZQ ЗА 2,8 L Дизел 72KW
Апликацијата возило:
JIANGLING JMC СВЕТЛИНА КАМИОН 2.8 Т
Ладење тип:
Масло за подмачкување САМО
Гаранција:
12months
Број На Модел На:
GT1549S
производител:
Honeywell Гарет Шангај-CN

Им се допаѓа и на купувачите..