• Ново
НОВИ GTA17V 777218-1 1044100FB Турбополнач за Jianghuai JAC ги собереш Ruiling V3,Ruifeng,HFC4DB1-2C 1.9 Т 92KW
zoom_in

НОВИ GTA17V 777218-1 1044100FB Турбополнач за Jianghuai JAC ги собереш Ruiling V3,Ruifeng,HFC4DB1-2C 1.9 Т 92KW

DEN 16560.00

Износ
check Во продавницата.


НОВИ GTA17 V 777218-2 1044100 FB010 турбо Турбополнач за Jianghuai JAC ги собереш Ruiling V3,Ruifeng,
HFC4 DB1-2 C 1.9 L Дизел 92 KW
Турбо модел : GTA17 V Дел Бр. : 777218-0002 S/5002 S ОЕМ Бр. : 1044100 FB010 Ладење тип : масло за подмачкување САМО за Апликација : Jianghuai(JAC) ги собереш Ruiling V3,Ruifeng,Моторот : HFC4 DB1-2 C 1.9 L Дизел 92 KW Бруто тежина : 7 KG
-

Специјални Функции:
Никој
EuroTurbo 335T-Година:
1990 година
Објектот Ширина:
22CM
Бренд Име:
Кралот Turbo
Материјал Тип:
Железо
Другиот Дел Број:
Никој
Објектот Тежина:
7KG
Објектот Должина:
26CM
Поставување на Возило:
ПРЕД
Iveco Модел:
EuroTurbo 335T
Производителот Дел Број:
777218-0002S/5002S
Земја/Регион на Производство:
Кина
За Возило Брендови/Модел:
Iveco
Осветленост Дел Број:
1044100FB010
Објектот Висина:
23CM
Апликативен мотор:
HFC4DB1-2C 1.9 Т 92KW
Апликацијата возило:
Jianghuai JAC ги собереш Ruiling V3,Ruifeng
Ладење тип:
Масло за подмачкување САМО
Гаранција:
12months
Број На Модел На:
GTA17V

Им се допаѓа и на купувачите..