• Ново
2017 Нова Популарна НОЈ Кралицата Месинг Џеб Труба Заврши Бб Теренот W/Случај Злато и Црна
zoom_in

2017 Нова Популарна НОЈ Кралицата Месинг Џеб Труба Заврши Бб Теренот W/Случај Злато и Црна

DEN 5855.52

Износ
check Во продавницата.


Бренд нови, никогаш не се користат во
Одличен Квалитет

Тон:
Bb
Број На Модел На:
НОЈ Џеб
Бренд Име:
AIFEX
Тело Материјал:
Жолта Месинг
Pisiton Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Површината Материјал:
сребро позлатен

Им се допаѓа и на купувачите..