• Продажбата
  • Ново
Onemix 2017 нови жените трчање уникатни чевли јазик дизајн дише спортски чевли женски спортски отворено патики US3.5-7
zoom_in

Onemix 2017 нови жените трчање уникатни чевли јазик дизајн дише спортски чевли женски спортски отворено патики US3.5-7

DEN 2856.00 5712.00

Износ
check Во продавницата.


Добредојдовте На Нашата Продавница
САМО ЗА ВАС
Onemix жените трчање 2017 отворено спортски патики женски спортски чевли дише големина НАС 3.5-7
Бренд : Onemix
Горниот : Плетење Мрежа+ПВЦ чевли чипка дупка
Outsole : MD midsole+целата plam воздух+RB outsole
Чипка : Trinidad and Tobago е линија плетење чипка
Појавување Препорака : Модна + Водење
Големина : САД 3.5 - 4 - 5 - 5.5 - 6.5 - 7
Жените Боја : Сива ,Бела Сива, Сива Розова
Инспирација за овој модел доаѓа од steelwork на изградба и јаже на проектот во градот. Единствен јазик е коса, тоа е како да се извлече од јажето
Силна Пригушувањето Не е целата plam воздухот во outsole. Тоа е високо еластична и цврста амортизацијата.
01.Единствена коса чевли јазик дизајн единствена коса чевли јазик дизајн може да биде convered нозете повеќе добро и дојде точно на различни создавање 02 Дише светлина три слоеви плетење материјал може да ги покрие нозете добро и тоа е дише. 03.Bionic Октопод Дното bionic октопод outsole може да зафат земјата добро.
Onemix 2017 на нови спортски чевли мажите трчање уникатни чевли јазик дизајн дише машки атлетик отворено патики
Треба мажи трчање ве Молиме кликнете на сликата подолу за да ја видите
Шопинг Белешки
1.Како да се нарачки
Додади во Кошничка Одберете производ единствена цена за корекција (ако е потребно) Инсталација плаќање верификација
2. За да се потврди имињата на адреса
Сите производи се точно тестирани пред пратката. Почитувани Купувачи, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express со вашиот превозот адреса на вашата исплата.

Чевли Големина:
4, 5, 5.5, 6.5, 7, 3.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Пол:
Жените
За Растојание:
Маратон(>40km)
Функција:
стабилност
Бренд Име:
onemix
Применливи место:
Отворено Тревник
Горниот Материјал:
Mesh
Горната Висина:
Медиум намали
спортски тип:
Начин на живот
Број На Модел На:
Onemix 1155 жени
Функција:
Дише,Висина Зголемување,Масажа
Датум На Издавање:
Winter2016
Insole Материјал:
ЕВА
Ниво На Пракса:
Напредни
Затворање Тип:
Чипка-Up
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
боја:
Сива Розова,Сива,Бела Сива
модни чевли:
Удобно Против пролизгување Classi Мода Лесни
Пакет Се Вклучени:
1* Чевли(без чевли кутија)
Трчање Функција:
Трчање,Одење,Скокање
Трчање стил:
Младите Модни Работи
Големина:
women 3.5-35 4-36 5-37 5.5-38 6.5-39 7-40

Им се допаѓа и на купувачите..