• Продажбата
  • Ново
Нов оглас топла продажба Лето Мрежа дише Летаат линија спортски чевли Мажите работи патики чевли 822
zoom_in

Нов оглас топла продажба Лето Мрежа дише Летаат линија спортски чевли Мажите работи патики чевли 822

DEN 863.00 1487.52

Износ
check Во продавницата.


Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Outsole Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
Nuyork
Горниот Материјал:
Mesh
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Затворање Тип:
Лизга-На
Датум На Издавање:
Summer2017
Функција:
стабилност
Применливи место:
Хард Суд
Insole Материјал:
ЕВА
Горната Висина:
Медиум намали
Функција:
Дише
Број На Модел На:
822
спортски тип:
Начин на живот
Ниво На Пракса:
Почетник
За Растојание:
Сса 10 километри
Технологија:
Flywire

Им се допаѓа и на купувачите..