• Продажбата
  • Ново
Многу, многу Tinny ( 12mm)Мини Нозе/Нога Силикони Фондан Калап За Торта Декорирање Алатки Торта мувла Чоколадо
zoom_in

Многу, многу Tinny ( 12mm)Мини Нозе/Нога Силикони Фондан Калап За Торта Декорирање Алатки Торта мувла Чоколадо

DEN 56.00 61.92

Износ
check Во продавницата.


ДОБРЕДОЈДЕ
Ова е многу, многу tinny Мувла многу, Многу Tinny ( 12mm)Мини Нозе/Нога Силикони Фондан Калап За Торта Декорирање Алатки Торта мувла Чоколадо
Карактеристики :
* 100% Сосема Нов и висок квалитет
* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски
* Микробранова печка и замрзнувач безбедно
* Обновливи, не-стап; Лесна употреба и чистење
* Погоден за чипка мувла торта мувла / чоколадо мувла
* Усогласеност со FDA/SGS
* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере. > Големината или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења Во детални спецификации . Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.Вообичаено е дозволиво разлики во големината се approxi - mately 0.5 инчи во мерењето . Ако најдете големината на производите не ви одговара.можете директно да един - такт нас . Плаќање прифаќаме кредитна картичка, пари booker, western union , можете да изберете било која од нив ви се допаѓа . Превозот и Предавање на Сите предмети, може да се испраќаат преку ЕМС или DHL ви се допаѓа во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. Политика за наплата на Сите продажни се конечни.

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
001
Материјал:
Силиконска Гума
Бренд Име:
PRZY
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Им се допаѓа и на купувачите..