• Ново
Цртан филм Животинско Мечка Играчка Фондан Торта Силиконски Калап Сапун Cupcake Желе Бонбони Чоколадо Декорација Печење Алатка Габи FQ3328
zoom_in

Цртан филм Животинско Мечка Играчка Фондан Торта Силиконски Калап Сапун Cupcake Желе Бонбони Чоколадо Декорација Печење Алатка Габи FQ3328

DEN 228.00

Износ
check Во продавницата.


Ставка Опис
Материјал : Силикон
Тежина : 130g
Големина на : 9.9*9.9*1.7 cm
Боја : Случајни боја
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на +210 centigrade

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
Doinb
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
FQ3328
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Им се допаѓа и на купувачите..