• Продажбата
  • Ново
DIY Цртан филм Животни се Соочуваат со Силиконски Фондан Сапун 3D Торта Мувла Cupcake Желе Бонбони Чоколадо Декорација Печење Алатка Габи FQ3309
zoom_in

DIY Цртан филм Животни се Соочуваат со Силиконски Фондан Сапун 3D Торта Мувла Cupcake Желе Бонбони Чоколадо Декорација Печење Алатка Габи FQ3309

DEN 93.00 108.48

Износ
check Во продавницата.


Ставка Опис
Материјал : Силикон
Тежина : 47g
Големина на : 13.5*5*0.8 cm
Боја : Случајни боја
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на +210 centigrade

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
Doinb
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
FQ3309
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Им се допаѓа и на купувачите..