• Продажбата
  • Ново
2017 Нова Мода Минималистички Панк Секси Ропство Срце Љубов Заклучување Јака Ѓердан Вратот со Clavicular Ѓердан За Жените KJL082
zoom_in

2017 Нова Мода Минималистички Панк Секси Ропство Срце Љубов Заклучување Јака Ѓердан Вратот со Clavicular Ѓердан За Жените KJL082

DEN 147.00 233.28

Износ
check Во продавницата.

2017 Нова Мода Минималистички Панк Секси Ропство Срце Љубов Заклучување Јака Ѓердан Вратот со Clavicular Ѓердан За Жените KJL082 Производ стил : Европа и сад Производ материјал : високо квалитетен корејски сомот Факултативна дизајн : 16 стилови Пакување : opp вреќа Производ големина : 34 cm долги, 1.7 см широк, заклучување може да се отвори и затвори (секоја јака со 2 копчиња) производ тежина 30 g
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации :
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Бренд Име:
kejialai
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
34cm
Ѓердан Тип:
Torques
Број На Модел На:
KJL082
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Материјал:
Јужна Кореја со мека крпа нап
Компатибилност:
Никој
Функција:
Додатоци
Материјал:
Корејски кашмир
Стил:
Унисекс
моделирање:
Срце Облик

Им се допаѓа и на купувачите..