• Продажбата
  • Ново
Висок Квалитет 5pcs 10.8 cm Силикони Свежи Ужинка Храна Складирање Торба Клип Поблиску Запечатување Клип топла продажба
zoom_in

Висок Квалитет 5pcs 10.8 cm Силикони Свежи Ужинка Храна Складирање Торба Клип Поблиску Запечатување Клип топла продажба

DEN 35.00 44.64

Износ
check Во продавницата.


Опис
Answer : ___________________________ NOTE : производите се испратени , не нуди избор на бои ,
ве молиме да се разбере , ви благодариме
"Објект специфики :
Тип : Торба Клипови.
Функција : Еко-Пријателски,Порибено.
Материјал : Sillcone.
Боја : Случајни испорака.
Предмет : Силиконското Перниче Врски.
Големина : 10.8 cm.
Пакетот вклучува :
5pcs x Торба Клипови."
"
Нашите предности
1. Facotry директна продажба, НЕ дистрибутер; 2. Внимателно проверете пред превозот надвор; 3. Брз одговор на вашите прашања
Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработуваат во рамките на 24-72 часа на плаќање проверка.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние
ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е
задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв
располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Купувачите мора да контактирате со нас за да испратите неисправни предмети назад за размена во рамките на гарантниот период.
2. Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под
нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот е дел.
3. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот на RMA издавање на денот. За сите врати
производи, корисниците МОРА да контактирате со нас за враќање адреса.

Бренд Име:
feiqiong
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
JJ3010-01
Материјал:
Пластични
Тип:
Торба Клипови

Им се допаѓа и на купувачите..