• Продажбата
  • Ново
2018 Нови чанти рака ткаени дизајн националните злато тока платно торба ремени нов луксузен лесно одржување рамо ремени qn147
zoom_in

2018 Нови чанти рака ткаени дизајн националните злато тока платно торба ремени нов луксузен лесно одржување рамо ремени qn147

DEN 312.00 780.96

Износ
check Во продавницата.


Големина, 120*5.2 cm

Тип:
Појас
Бренд Име:
TMRAR
Број На Модел На:
qn147
Материјал:
Ткаенини
Тежина:
300g
РАКА:
Yes
Тока Боја:
Злато,Сребрена, Црна
Висок квалитет:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..