• Продажбата
  • Ново
2 ПАРЧИЊА Јазик форма метал леене заклучување на копчињата заклучување на хардверски додатоци пресврт заклучување E6-14
zoom_in

2 ПАРЧИЊА Јазик форма метал леене заклучување на копчињата заклучување на хардверски додатоци пресврт заклучување E6-14

DEN 282.00 335.52

Износ
check Во продавницата.

Поврзани Производи ID : 6045 15% ПОПУСТ US$ 6.90 /парче 6.90 100 15% ПОПУСТ US$ 4.12 /парче 4.12 100 95% ПОПУСТ US$ 7.99 /парче 7.99 100 95% ПОПУСТ US$ 7.67 /парче 7.67 100 95% ПОПУСТ US$ 11.73 /парче 11.73 100 95% ПОПУСТ US$ 11.99 /парче 11.99 100 95% ПОПУСТ US$ 11.02 /парче 11.02 100 95% ПОПУСТ US$ 13.27 /парче 13.27 100 95% ПОПУСТ US$ 10.77 /парче 10.77 100 95% ИСКЛУЧУВАЊЕ US$ 4.68 /парче 4.68 100 95% ПОПУСТ US$ 7.01 /парче 7.01 100 95% ПОПУСТ US$ 44.94 /парче 44.94 100 Опис на Производот
Опис На Производот

боја:
златна, сребрена, месинг, пиштол црна
Бренд Име:
Meetee
Материјал:
Метал
Декорација:
Чипка
Техника:
позлата
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Тока Тип:
Прстени
Број На Модел На:
E6-14
Функција:
Заштита на животната средина
Обликот:
правоаголник
Тип На Производ:
Токи
Материјали категории:
торба додатоци
Додатоци категории:
торба за заклучување
боја:
злато, пиштол црна, сребро, месинг
Декорација:
Други
Тежина:
22.5g

Им се допаѓа и на купувачите..