• Ново
На високо - одделение дебели кадифен вода бран mohair ткаенина есен и зима волна палто ткаенини трговија на големо со висок квалитет волна платно
zoom_in

На високо - одделение дебели кадифен вода бран mohair ткаенина есен и зима волна палто ткаенини трговија на големо со висок квалитет волна платно

DEN 4790.40

Износ
check Во продавницата.


Тежина : 560 g / m,

Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
125cm
Тип На Производ:
Органски Материјал
Материјал:
Mohair / волна 60 / viscose (ткиво на крајот на платно)

Им се допаѓа и на купувачите..