• Ново
Мала Мирис На Есен Светла Волнени Ткаенина Ткаени Tweed Палто Мода Tweed Ткаенина
zoom_in

Мала Мирис На Есен Светла Волнени Ткаенина Ткаени Tweed Палто Мода Tweed Ткаенина

DEN 1680.00

Износ
check Во продавницата.


Бренд Име:
ROMANZO
Техника:
Плетени
Шема:
Обоена
Материјал:
Полиестер / Lycra
Тип:
Tweed Ткаенина
Функција:
Смалуваат-Отпорен На
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
150CM
Стил:
Крстот
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Плетени Тип:
Tricot

Им се допаѓа и на купувачите..