• Ново
5 метри 145cm ширина црна секси ѕвезда златна sequin сјајот чипка сјајна рака печати за забава/машински/свадбата
zoom_in

5 метри 145cm ширина црна секси ѕвезда златна sequin сјајот чипка сјајна рака печати за забава/машински/свадбата

DEN 3312.00

Износ
check Во продавницата.


добредојдовте на ткаенина продавница
1.должина : 5yards 1yard=0.9144 метар
2.ширина : 145cm-150cm
3.поддршка на големо и лични обичај,добредојдовте на испитување,испрати со dhl или fedex
4.net mesh рака печати сјајот чипка ткаенина користи за лични обичај вечер фустан и венчаница,
топло совет : овој материјал е направен од лепило со сјај во прав ,не вез ,сјајот ќе биде падне (користите само за една партија или прилика,не може да се мијат со вода),нејзините не припаѓаат на квалитетот проблем,ако не може да го прифати сјајот падне ,ве молиме да не цел овој вид чипка ,ви благодариме
5,боја : шампањ злато/сребрена бр.50 достапни
бојата може да лична обичај

Шема:
Applique
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Aramid Ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
Yes
Ширина:
120cm-130cm
Материјал:
100% Акрилна
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Стил:
Dobby

Им се допаѓа и на купувачите..