• Ново
1 двор 2017 Нов тенок парична казна opework шарени нето ткаенини француски комбинација секојдневен облека се облекуваат рачно изработени шиење подарок додаток топла
zoom_in

1 двор 2017 Нов тенок парична казна opework шарени нето ткаенини француски комбинација секојдневен облека се облекуваат рачно изработени шиење подарок додаток топла

DEN 527.52

Износ
check Во продавницата.


Име на производ : HH1188 Ширина : 150 см Пакување : 1 двор/многу, 1 многу е 1 боја. Функција : За Фустан, Здолниште, Одговараат фустан Дното Нишало,Подарок,Декорација за Торба,Свадба Чипка Божиќ DIY занаети итн.
Answer : ___________________________ Note : Сите чипка се скрати со рака. Објектот може да има 2-3cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Превозот :
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.Но ако цел износ повеќе од US$200.00,
ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне со 3-7 работни дена.
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 15-30 работни дена откако ќе бидат поставени.
Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.
Тоа може да биде до 30-45 работни дена.
Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Стил:
Ripstop
Функција:
Дише
Тип:
mesh ткаенини
Ширина:
150 cm
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Плетени
Материјал:
100% Полиестер
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Itme Не:
HH1188
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен,Лето
боја:
Бела,Црна,Сива,Портокалова,Жолта,Кафеава,Беж
Должина:
1 yard=90 cm=35.4 inch
Ширина:
150 cm=59 inch
Стил:
Јапонија,кореја,француски ,Европски стил
Функција:
Inelastic,Шупливи
Трговија на големо:
Поддршка
Пакување:
1 двор по 1 (1 боја) едноставен ЈП торба
Употреба:
Облека,Фустан,Дома декорација,DIY подароци

Им се допаѓа и на купувачите..