• Ново
Не Ткаени Чувствува Ткаенина 1mm Дебелина Полиестер Печатени Мека Чувствува На Домашна Декорација Шема Пакет За Шиење Кукли Crafts30x30cm
zoom_in

Не Ткаени Чувствува Ткаенина 1mm Дебелина Полиестер Печатени Мека Чувствува На Домашна Декорација Шема Пакет За Шиење Кукли Crafts30x30cm

DEN 599.52

Износ
check Во продавницата.


За повеќе предмети, ве молиме кликнете на следниот линк :
............................
............................
15pcs/многу Печатени Чувствував Не Ткиво Ткаенина 1mm Дебелина Полиестер Платно За Шиење Кукли Дома Декорација на Моделот Пакет 30x30 cm
Количина : 15 парчиња/торба
Големина : 30cmx30cm/парче
Answer : ___________________________ Note :
Сите ткаенини и филц се скрати со рака .
Постои суровини работ, а можеби и големината имаат 1-2cm отстапување .
Таму е боја на разликата помеѓу сликата и вистински ткаенини или почувствува.
Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Секоја боја (дизајн) 4 парче,НЕ може да одберете бои (дизајн).
Техника : Nonwoven
Модел : Печатени
Функција : Еко-Пријателски
Тип На Производ : Други Ткаенини
Плетени Тип : Никој
Велур Ткаенина Тип : Никој
Материјал : Полиестер
Nonwoven Техника : Откачи-Спои
Стил : Печатени Серија
Тип : Полиестер Акрилик Nonwoven Чувствува Ткаенина
Дизајн : Како Се Покаже Слика
Модел : Шарени Цик-Цак
Големина : 30cmx30cm
Големина на : 11.81x11.81inch
Дебелина : 1mm
Пакување : 15 Парчиња/многу
Тежина : 240g/многу
Печати : Печатени
Употреба : Quilting Крпеница
Употреба : Занаети Кукли Чанта
0

Шема:
Обоена
Техника:
Nonwoven
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Бренд Име:
HAISEN
Функција:
Еко-Пријателски
Nonwoven Техника:
Откачи-Спои
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
30cmx30cm
Тип:
Никој
Плетени Тип:
NonwovenNonwoven
Стил:
Никој
Тип:
Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина
Материјал:
Полиестер
Големина(cm):
30cmx30cm Големина(инчен)
Дебелина:
1mm
Шема:
Печатени
боја:
3 бои се достапни
Пакување:
15 парчиња/пакет
Тежина:
240 g/package
Техника:
Nonwoven Чувствува Ткаенина
Употреба:
Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина За DIY рачно изработени Hometextile Крпеница

Им се допаѓа и на купувачите..