• Продажбата
  • Ново
1000pcs/многу 9mm*6mm*8мм Мали-калибар плута Лебдат шише затка Мал шише и тест цевка Плута Phellos бесплатен превозот
zoom_in

1000pcs/многу 9mm*6mm*8мм Мали-калибар плута Лебдат шише затка Мал шише и тест цевка Плута Phellos бесплатен превозот

DEN 1386.00 1523.52

Износ
check Во продавницата.

1000pcs/многу 9mm*6mm*8мм Мали-калибар плута Лебдат шише затка Мал шише и тест цевка Плута Phellos бесплатен превозот
Голем дијаметар : 9mm
мал дијаметар : 6mm
Висина : 8mm
Укажуваат на тоа дека тоа се користи за внатрешниот дијаметар на 6.5 mm-7mm.
Превозот Термини :
Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате.За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука :
(1). Бесплатен Превозот Кина Пост Воздух Mail. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел.
(2). E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат .
(3). Кина Пост Воздух Mail пораките да се Испраќаат До Повеќето Земји, Што е Потребно за 30 Days. Да Пристигнат.
(4). Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел.
(5) Како Да се Купувачот Од Бразил, Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, ве Молиме Контактирајте Со НАС Пред Превозот И Ни Нудат Вашиот Даночен Број, Инаку, Не Можеме Да го Испрати Со Побрзо Превозот. Ви Благодариме
Клиентите Царинење :
Ние Ќе Пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова!
Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка.

Класификација:
Тест Цевка
Бренд Име:
BINFUL
Големина:
9mm*6mm*8мм
Минимална цел количина:
1000

Им се допаѓа и на купувачите..