• Продажбата
  • Ново
2018 едно парче костим за капење, бански костим за капење Жените monokini костим за капење женски костим за капење едно парче пливачки костум за жените bodysuit
zoom_in

2018 едно парче костим за капење, бански костим за капење Жените monokini костим за капење женски костим за капење едно парче пливачки костум за жените bodysuit

DEN 662.00 1104.00

Износ
check Во продавницата.


Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
NOWCOS
Број На Модел На:
BKN331
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук,Полиестер
costumi interi дона:
евтини-бикини
mulheres бански:
секси бразилецот костим за капење
string femme:
цврста топка од секси бикини сет

Им се допаѓа и на купувачите..