• Продажбата
  • Ново
Женска Пливачки Костими Поместена Костим за капење Monokini Бански им Помогнам на Бикини Поставува велика БРИТАНИЈА
zoom_in

Женска Пливачки Костими Поместена Костим за капење Monokini Бански им Помогнам на Бикини Поставува велика БРИТАНИЈА

DEN 388.00 388.32

Износ
check Во продавницата.

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Polyster
Големина : S,M,L,XL ве Молиме да се споредат детални големини со твое пред да ја купите!!!
Рака Мие, Не кајгана, Капе сува. Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
* Пакет само со едно парче костим за капење
Преглед :

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
види detials
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Печати
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ

Им се допаѓа и на купувачите..