• Продажбата
  • Ново
LOT50pcs Тело Накит - 16g 14g Хируршки Челик Уво/Носот/Веѓа/ Усна Labret Бар Усна Пирсинг CBR Horseshoes Јазик/Брадавица Бар
zoom_in

LOT50pcs Тело Накит - 16g 14g Хируршки Челик Уво/Носот/Веѓа/ Усна Labret Бар Усна Пирсинг CBR Horseshoes Јазик/Брадавица Бар

DEN 684.00 719.52

Износ
check Во продавницата.


Функција :
Моден Тело Накит Тело пирсинг Накит
Еар/Носот/УСНА Labret ПИРСИНГ HORSESHOES НАКИТ
Descripting : Материјал : Хируршки Челик 16 Мерач за веѓа/усна/horseshoes Дијаметар : 8mm Бар Должина од 8мм Боја : погледнете како фотографии Веѓа Бар : 16gauges~1.2x8x3mm Усна Бар : 16gauges~1.2x8x3mm Horeshoes : 16gauges~1.2x8x3mm Јазик Прстен Линија : 14gauges1.6mmx16x6/6mm
ПАКЕТ :
50 PCS/Многу,ве Молиме изберете стил ви се допаѓа,ви благодариме
SHIPPMENT :
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти, ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите.
Ние брод на сите стоки во рок од 24 часа по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).
Земја
Дојде време
Превозот Метод
Превозот Надомест
Светот
10-25 дена
Меѓународниот Воздушен Mail
Бесплатен Превозот
Ние брод од страна на Меѓународниот Воздушен - mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 12 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 20 дена да пристигнат. Тоа најмногу се должи на поштата.
Ако вашиот вкупен цел вредност достигне $300.00 , ние ќе брод вашата точка од EMS, кој е многу брзо и безбедно трае само околу 4 - 8 дена да пристигне, (ЕМС може да биде на располагање за оваа земји : Австралија, Белгија, Канада, Данска, Франција, Финска, Германија, Ирска, Италија, Нов Зеланд, Норвешка, Шпанија, Шведска, Швајцарија, САД, велика БРИТАНИЈА).

Метална боја:
Horseshoes 16gx8x3mm, Усна Бар 16gx8x3mm, Веѓа 16gx8x3mm, Јазикот Бар 14gx16x6, се Меша Сите Стилови
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Накит Тип:
Телото Накит
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Метали Тип:
Хируршки Челик
is_customized:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..