• Продажбата
  • Ново
JINAO Grillz Жолто Злато Боја Галвански Една Круна Кучешки Заби Еден Заб Горниот дел од Хип Хоп Топ Песјаци Шупливи Скари
zoom_in

JINAO Grillz Жолто Злато Боја Галвански Една Круна Кучешки Заби Еден Заб Горниот дел од Хип Хоп Топ Песјаци Шупливи Скари

DEN 192.00 239.52

Износ
check Во продавницата.


JINAO НОВИ Grillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Бренд вовед
JINAO е нашата ексклузивно и ние се специјализираат во мода и добар квалитет на производите. Имаме за цел да обезбеди на нашите клиенти со квалитетни производи и најдобра услуга.
JINAO-Гаранција
1. Производи се продаваат во нова состојба
2. Ние ќе останеме во контакт со вас пред и по купувањето.
3. Ако примите стоки и не се задоволни со нашите производи, ние вети на 90-ден гаранција.
По продажба на услуги
Ние ќе останеме во контакт со вас пред и по купувањето. Ако имате било каков проблем, ве молиме да ни оставите порака. Ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа.
Врвот и на Дното на Забите Хип Хоп Grillz Комбо Посебни Ќе се одјавувањето на платина тон вампир fang заби Хип Хоп Grillz врвот и дното сет со нова и подобрена силикони фитинг парче за дополнителна удобност. Оваа решетка е изградена од висок квалитет солидна месинг основни и силно позлатен родиум крај да им даде на оваа решетка брилијантен сјај. Секој висок квалитет на лажни дијамант е страна залепени во хип grillz за максимална bling. Секој решетката може да ги собере сите заби, без разлика колку се директно или искривени на вашите заби е. Благодарение на нашите специјални фитинг парче нема мувла потребно. Лесно да се следат инструкциите се вклучени да носат вашата уста grillz во минути! Добрата работа во врска со овие скари е дека тие се отстранува и можете да го носат на скара или да го отстраните лесно. Grillz дојде во убава кутија за чување во. **Напомена** Овие grillz се наменети за декорација и забава цел само.

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Телото Накит Тип:
Grillz, Стоматолошки Скари
Број На Модел На:
G-025 -, Круната
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
jinao
Стил:
Хип/Рок
Метали Тип:
Бакар

Им се допаѓа и на купувачите..