• Продажбата
  • Ново
2017 Нова Мода Тело Синџир Ѓердан Жени Секси Multilayer Злато/Сребрена Позлатен Плажа Бикини Подигнат Bralette Синџир Тело Накит
zoom_in

2017 Нова Мода Тело Синџир Ѓердан Жени Секси Multilayer Злато/Сребрена Позлатен Плажа Бикини Подигнат Bralette Синџир Тело Накит

DEN 93.00 102.72

Износ
check Во продавницата.

2017 Нова Мода Тело Синџир Ѓердан Жени Секси Multilayer Злато/Сребрена Позлатен Плажа Бикини Подигнат Bralette Синџир Тело Накит Драги Пријатели, Добредојдовте на LEYU НАКИТ ! Ние сме Фабрика Директна Продажба,Стоката е со Добар Квалитет. И сите Големина и Боја се во Парк. Немојте да се Грижите За Ништо. Вашето Задоволство Е Наша Најголема Желба, Ако Не Сте Задоволни Со Нашите Производи, Ве Молиме Кажете Ни И Ние Искрено Се Слуша Вашите Ставови, Сакате Да Имате Среќен Шопинг,Ви Благодариме!
Ле Ју накит ангажирани во производството на модата накит додатоци , вклучувајќи ги и ѓердани, телото синџири, коса додатоци, брошеви, обетки, нараквици, нараквици и клучните алки и прстени. Имаме над 2000 дизајни, што сакаш ни да има!
Накит за нега :
1.Чувајте Ги Чисти,Суви,
2.Избегнувајте Хемикалии,Течни,Потење,Триење
3.Одделно Складирање
...
Шопинг Процес :
1.Најдете заинтересирани објект
2.Додадете во количката
3.Продолжи шопинг
4.Проверете ги сите објекти во вашата шопинг кошничка
5.Поднесете вашата цел и да се направи исплата.
Испорака Метод :
Кина Пост Ailr Mail : 20-60 дена.
e Packet : 10-25days
DHL : 3-7days
FEDEX : 3-8days
EMS : 5-10days
Повеќе Превозот Метод Pls Контактирајте со нас.
ако цел
НЕМА следење на информации, можете да го провери тоа .
ако цел >7 ние ќе превозот со "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", имаат следење на информации.
Пакет :
Добро спакувани во opp вреќа.После тоа се спакуваат во жолта буква торба или кутија.
Ако имате прашања во врска со пакетот pls контактирајте со нас.

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jiaoyu
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ST113
Телото Накит Тип:
Прскалки & Сокриј-тоа Накит
боја:
Golden
Стил:
Моден
може да се customed:
Yes
Тежина:
0.13KG
Пакување:
OPP вреќа

Им се допаѓа и на купувачите..