• Продажбата
  • Ново
Wholesales 40 Парчиња/кутија Неонски Боја Хируршки Нерѓосувачки Челик Лажни Пирсинг Обрачот Носот Прстен Тело Накит
zoom_in

Wholesales 40 Парчиња/кутија Неонски Боја Хируршки Нерѓосувачки Челик Лажни Пирсинг Обрачот Носот Прстен Тело Накит

DEN 169.00 201.60

Износ
check Во продавницата.

P. S. Големи цел трансакции може да приватна преговарање
Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници
Ве charmer и привлечни
100% Сосема нов & Висок квалитет
Боја : Покаже како слики
Материјал : Акрилик
Дебелина : 0.6 mm
Должина : 8.0 mm
Количина : 40pcs/кутија
Пакетот Вклучува : 1 кутија носот прстен
Поради големината мерења се рачно изработени, па така не може да биде 0.1-0.5 инчи грешка.
Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти. Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса На превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.

Бренд Име:
Velishy
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Други

Им се допаѓа и на купувачите..