• Продажбата
  • Ново
Wholesales 1Pcs Нерѓосувачки Челик Tassel Папокот Пирсинг Кристал Кристал Dangle папокот Прстен Мода Тело Chian
zoom_in

Wholesales 1Pcs Нерѓосувачки Челик Tassel Папокот Пирсинг Кристал Кристал Dangle папокот Прстен Мода Тело Chian

DEN 161.00 192.00

Износ
check Во продавницата.

P. S. Големи цел трансакции може да приватна преговарање
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Ве мода и специјален Материјал : не ' Рѓосувачки Челик & R hinestone
Пакет се вклучени : 1pc Папокот Прстен со синџир или само 1pc Папокот Прстен (како што се избере)
Забелешка : ве Молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти. Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса На превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.

Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Стомакот Синџири
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Velishy
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски

Им се допаѓа и на купувачите..