• Ново
Моден мека Телефон Случај За LG V30 случај Телефон покрие coque ултра тенок мат fundas покритие За LG V 30 случај Задниот Капак на Школката capas
zoom_in

Моден мека Телефон Случај За LG V30 случај Телефон покрие coque ултра тенок мат fundas покритие За LG V 30 случај Задниот Капак на Школката capas

DEN 559.68

Износ
check Во продавницата.

Моден мека Телефон Случај За LG V30 случај Телефон случај покрие ултра тенок мат Случај покритие За LG V 30 случај Задниот Капак на Школката
Карактеристики : 1. Производи Детали s : Мода мека Телефон Случај За LG V30 случај Телефон случај покрие ултра тенок мат Случај покритие За LG V 30 случај Задниот Капак на Школката 2. Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа. 3. Пакување : Сите Мобилен Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси со пена кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот. 4. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето. 5. Одличен за по-продажба на услуги. ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти.
Напомена : 1. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. 2. Ние сме професионална снабдувач , СИТЕ производи Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Ако Производот оштетени по Инсталацијата . Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток. 3. АКО сте задоволни со производи по тестирање. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. 4. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано.

Материјал:
силикон
Тип:
браник
дизајн:
Обична,Бизнис,Мат
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
За LG V30 H930
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
Ivibrate
Големина:
6.0
Sytle:
случај маска
Број На Модел На:
За LG V30 H930
Екранот:
назад случај маска
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
А+Квалитет
Компатибилен режим:
За LG V30 H930
Акции:
Имаат
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Тип:
За LG V30 H930

Им се допаѓа и на купувачите..