• Продажбата
  • Ново
120cc Автентични Yixing Teacup Пурпурна Глина Сите рачно изработени Це Ша Мастер Купот на Кунг Фу Сет Чај Сад Зен Чаши Креативни Дома Декор Нови
zoom_in

120cc Автентични Yixing Teacup Пурпурна Глина Сите рачно изработени Це Ша Мастер Купот на Кунг Фу Сет Чај Сад Зен Чаши Креативни Дома Декор Нови

DEN 708.00 1089.12

Износ
check Во продавницата.


Бренд ZEETOON Материјал Пурпурна глина руда Џијанг Po Кал Име Yixing Teacup Занает рачно изработени, Рачно Насликани Големина Капацитет : СЛ. Пакет Листа 1 PC Teacup Пакет
Безбедност пакување
Области на примена Чај Соба Дневна Соба Канцеларија

Бренд Име:
ZEETOON
Количина:
1
Техника:
Handpainted
Обликот:
Еден Слој
Материјал:
Виолетова Глина
Тип:
Teacups
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
Име:
Yixing Teacup
Материјал:
Виолетова глина руда Џијанг Po Кал
Големина:
FIG.
Капацитет:
СЛ.
занаети:
Рачно изработени
Производот:
teacup
вид:
Чај Поставува
Области на примена:
Чај соба, дневна соба, канцеларија, Патување, Отворено
Пакет Листа:
1PC Teacup
Пакет:
безбедно пакување

Им се допаѓа и на купувачите..